Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Tajnik/ca

TAJNIK/CA. Croacia

Empleo en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb, Selska cesta 119, na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) te u skladu s odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Športskoj gimnaziji od 04. veljače 2019. raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto

1) Tajnik/ica – 1 izvršitelj/ica na puno, određeno radno vrijeme, dugotrajna zamjena za korištenje roditeljskog dopusta za treće dijete

UVJETI:

Osim zadovoljavanja općih uvjeta sukladno općim propisima o radu, kandidati trebaju zadovoljiti posebne uvjete prema člancima 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Sukladno članku 105. stavku 16. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, poslove tajnika može obavljati osoba koja je završila:

1. sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij pravne struke ili stručni diplomski studij javne uprave,

2. stručni prijediplomski studij upravne struke, ako se na natječaj ne javi osoba iz točke a)

U skladu sa člankom 13. stavkom 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručnu potpisanu zamolbu, kandidati su dužni priložiti:

• životopis

• dokaz o vrsti i stupnju stručne spreme

• potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od dana natječaja)

• uvjerenje nadležnog kaznenog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za kaznena djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od dana natječaja)

• dokaze o pravu prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima (kandidat je dužan u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva)

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu odabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike isprava. Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati.

Kandidat koji se u prijavi na javni natječaj poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema nekom od posebnih zakona dužan je, uz prijavu i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz javnog natječaja, priložiti i svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat, da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), dužan je u prijavi pozvati se na ovo pravo na način da uz prijavu na javni natječaj priloži sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja te da priloži dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rada i članovima njihovih obitelji koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat, za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema članku 48. stavak 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), dužan je u prijavi pozvati se na ovo pravo tako da uz prijavu na javni natječaj priloži sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja te da priloži dokaze propisane člankom 49. stavkom 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Natječaj traje do 20.02.2024. godine.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti elektroničkim putem na e-mail adresu spogispogi.hr , poštom ili osobno radnim danom od 9:00 do 14:00 sati za vrijeme trajanja natječaja na adresu: Športska gimnazija, Selska cesta 119, 10000 Zagreb.

Nepotpune i nepravodobne prijave na natječaj neće se razmatrati.

Kandidati koji podnesu prijavu na natječaj suglasni su s uvjetima natječaja. Podnošenjem prijave na javni natječaj kandidat daje izričitu privolu Športskoj gimnaziji da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Po isteku roka za prijavu na natječaj temeljem članka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Športskoj gimnaziji provest će se selekcijski postupak s kandidatima:

• razgovor s kandidatima

O terminu provođenja selekcijskog postupka kandidati/kinje će biti pravovremeno obaviješteni putem elektroničke pošte ili mrežne stranice škole. Smatrat će se da kandidat koji se ne odazove pozivu na razgovor odustao od prijave te se njegova prijava neće uzimati u obzir u daljnjem postupku.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici Športske gimnazije i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 12.02.2024.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem web stranice Športske gimnazije.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: ŠPORTSKA GIMNAZIJA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Zagreb, Selska cesta 119

Zamolba: Zagreb, Selska cesta 119

Email: spogispogi.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454601.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.