Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos en ciencias físicas y químicas > Tehnički/a Suradnik/ca

TEHNIČKI/A SURADNIK/CA. Croacia

Contrato en Croacia de Técnicos en ciencias físicas y químicas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Chemical and physical science technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Odluke Klasa: 02-22/24-02-2/1; Ur. broj: 100-01/24-1, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada, Zagreb, Ksaverska cesta 2, raspisuje

NATJEČAJ

Za izbor:

1. na radno mjesto III. vrste tehnički suradnik na određeno vrijeme (1 izvršitelj)

Obvezni uvjeti: SSS (prirodoslovna gimnazija), poznavanje analitičke kemije i biokemije, znanje engleskog jezika i rada na računalu

Prednosti: radno iskustvo u laboratoriju te spremnost za rad u kemijskom laboratoriju i s biološkim materijalom

Prijava na natječaj treba sadržavati:

• životopis (opći podaci, podaci o školovanju, stečena sprema);

• dokaz o stručnoj spremi;

• dokaz o poznavanju engleskog jezika

Pristupnici na natječaj trebaju ispunjavati opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa te uvjete propisane ovim natječajem.

Prijave s traženim dokumentima dostaviti elektroničkim putem u jednoj .pdf datoteci s naznakom «natječaj za radno mjesto tehnički suradnik», na adresu natjecajiimi.hr

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na ženski i muški rod.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni putem službene Internet stranice po završetku natječaja u zakonskom roku.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na adresi Instituta, telefon: 01 / 4682-505.

Institut za medicinska istraživanja

i medicinu rada, Zagreb

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: INSTITUT ZA MEDICINSKA ISTRAŽIVANJA I MEDICINU RADA.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajiimi.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453159.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas ofertadas.