Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conserje de edificio > Tekninen Kiinteistönhoitaja, Kvr-vuokraus Oy, Espoo

Tekninen kiinteistönhoitaja, KVR-Vuokraus Oy, Espoo

Oferta de trabajo de conserje de edificio en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

AALTOVOIMA - TÖIHIN AALLON VOIMALLA

Hakusessa kokoaikainen tekninen kiinteistönhoitaja Espooseen.

Osaat tehdä vaihtelevia työtehtäviä kiinteistönhoidon parissa. Tehtäviin kuuluu kiinteistöjen kokonaisvaltaiset huoltotoimenpiteet sekä mahdolliset korjaustyöt. Olet työskennellyt jo aikaisemmin paloturvallisuuden sekä LVIS- ja viemärijärjestelmien kanssa. Sinulla on mahdollisesti tutkinto ja /tai vankka työkokemus alalta. Hallitset asuin- ja liikekiinteistöjen erilaiset järjestelmät. B-ajokortti on välttämätön, työauto on käytössä työajoihin. Suomen kielen sujuva suullinen ja kirjallinen osaaminen tarvitaan.

Tehtävässä mahdollisuus lisäkoulutuksiin ja kehittymiseen. Pitkäkestoinen työsuhde.

Jätä hakemus  http://kvr.likeit.fi/apply/5017932   ja anna meidän hoitaa loput!

Aaltovoima Oy on moderni rekrytointi- ja henkilöstövuokrausyritys.

Perusta toiminnallamme on luotettavuus ja joustavuus. Keskeisimpiä arvojamme ovat työntekijöiden viihtyvyys ja positiivisen ilmapiirin vaaliminen työyhteisössä. Jokainen työntekijä ja asiakas on meille tärkeä.

Henkilöstöllämme on yhteensä kymmenien vuosien kokemus rakentamisen, logistiikan, teollisuuden ja palvelualojen rekrytoinneista henkilöstövuokrausalalla. Palveluitamme ovat henkilöstövuokrauksen ohella joustorekrytointi, urakat, suorarekrytointi ja ulkoistus.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KVR-Vuokraus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:483483a4-0683-4084-8df4-5210ef54e132.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.