Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Matematike

UČITELJ/ICA MATEMATIKE. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („N.N.“ broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22 i 156/23 ) i članka 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Barilović, ravnateljica Osnovne škole Barilović raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

Učitelja/ice matematike s nepunim radnim vremenom od ukupno 8 sati tjedno, na neodređeno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Mjesto rada je u sjedištu škole u Bariloviću, a prema potrebi i izvan sjedišta škole.

Na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova („NN.“ broj: 82/08. i 69/17.)

Za prijem u radni odnos kandidati moraju ispunjavati opće i posebne uvjete utvrđene člancima 105., 106. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (“NN.”broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20., 151/22. i 156/23.) i uvjete utvrđene člankom 17. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi („N.N.“ broj: 6/19 i 75/20).

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (“N.N.” broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20., 151/22. i 156/23).

Da ne postoje zakonske zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školi potrebno je dokazati ispravom nadležnog suda odnosno drugog tijela koje ima uvid u kaznenu evidenciju.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu (koja sadrži osobno ime, adresu stanovanja, broj telefona, odnosno mobitela, e-mail adresu i naziv radnog mjesta na koje se prijavljuje) na natječaj kandidati su dužni dostaviti obvezne dokumente:

- životopis, izvornik

- preslika osobne iskaznice

- uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (“N.N.” broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20. i 151/22.), ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja, izvornik

- potvrda HZMO-a, koja ne smije biti starija od 15 dana od dana objave natječaja, izvornik

- dokaz o stupnju i vrsti stečene stručne spreme, preslika.

Kandidat koji je stekao inozemnu obrazovnu kvalifikaciju dužan je priložiti u izvorniku rješenje Agencije za znanost i visoko obrazovanje o stručnom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije u skladu sa Zakonom o priznavanju inozemnih obrazovnih kvalifikacija („N.N.“ broj: 158/03, 198/03, 138/06 i 45/11) te rješenje Ministarstva znanosti i obrazovanja o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije radi pristupa reguliranoj profesiji u skladu sa Zakonom o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija („N.N.“ broj: 82/15, 70/19 i 47/20).

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja i koji su dostavili svu traženu dokumentaciju i pravodobnu prijavu, provest će se vrednovanje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Barilović koji je dostupan na mrežnim stranicama škole, na sljedećoj poveznici: http://os-barilovic.skole.hr/skola/pravilnici_os .

Termin, mjesto i način održavanja procjene u Školi bit će objavljen na web stranici. Kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja neće se posebno pozivati te će se, ukoliko se ne pojave na procjeni, smatrati da su odustali od prijave na natječaj.

Osobe koje ne ulaze na listu kandidata Škola ne obavještava o razlozima istog.

Pravo prednosti prilikom zapošljavanja moguće je ostvariti prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ("N.N." broj: 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48. stavcima 1-3 Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („N.N.“ broj: 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata ("N.N." broj: 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ("N.N." broj: 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20).

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema navedenim propisima dužan/a se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve zakonom propisane dokaze (rješenja, potvrde, uvjerenja i drugo) kojima se dokazuje ostvarivanje tog prava te ostvaruje tu prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Popis potrebnih dokaza radi ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaz o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju(članak 49. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Prijave se dostavljaju na adresu osobno ili poštom: Osnovna škola Barilović, Barilović 96, 47252 Barilović s naznakom „ZA NATJEČAJ“.

Natječaj će se objaviti s danom 6. ožujkom 2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured u Karlovcu i Osnovne škole Barilović, a krajnji rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave oglasa, odnosno do 14. ožujka 2024. godine.

Nepotpune prijave, odnosno prijave koje ne sadrže sve tražene obvezne dokumente kao i prijave koje pristignu izvan roka, neće se razmatrati te se osobe koje podnesu takve prijave ne smatraju kandidatima prijavljenim na natječaj.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima, odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Osobni podaci kandidata, koji su sadržani u natječajnoj dokumentaciji, koristit će se isključivo u svrhu provedbe natječaja u skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („N.N.“ broj: 42/18).

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici škole u roku od 15 dana od dana donošenja odluke o prijemu radnika u radni odnos.

Ako se na natječaj prijavi kandidat ili kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, sve se kandidate izvješćuje istim tekstom obavijesti o rezultatima natječaja pisanom poštanskom pošiljkom, pri čemu se kandidate koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima izvješćuje pisanom preporučenom poštanskom pošiljkom s povratnicom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA BARILOVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: BARILOVIĆ 96, 47252 BARILOVIĆ

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2468689.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.