Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Razredne Nastave

Contratación en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Učitelj/ica Razredne Nastave

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17,68/18, 98/19 i 64/20.) ravnateljica Osnovne škole „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE, jedan (1) izvršitelj, na određeno puno radno vrijeme, zamjena za porodiljni dopust.

Rad se obavlja u matičnoj školi u Josipovcu Punitovačkom.

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno Zakonu o radu, kandidati moraju ispunjavati i

posebne uvjete:

-poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojnoobrazovnog rada,

- odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08.,86/09.,92/10.,105/10., 90/11.,16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17, 68/18, 98/19 i 64/20.) i sukladno Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (Narodne novine, broj 6/19.).

ROK za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obvezni priložiti:

-životopis

-dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili putovnice ili domovnice)

-dokaz o odgovarajućoj vrsti obrazovanja (preslika isprave o završenom školovanju)

-dokaz o položenom stručnom ispitu za učitelja ako kandidat ima položen stručni ispit ili da je sukladno Zakonu oslobođen polaganja stručnog ispita

-dokaz o evidentiranom radnom stažu (elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

-dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka.

Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti izvornike priloženih isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Odabiru kandidata s kojim će se zasnovati radni odnos prethodi postupak vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj koji se provodi sukladno odredbama školskog Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja. Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja dostupan je na mrežnoj stranici:

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve propisane dokaze prema posebnom propisu.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14 i 39/18) i Zakonu o zaštiti civilnih i vojnih invalida (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13) dužan se u prijavi na natječaj na njega i pozvati i uz prijavu priložiti sve dokaze o istom.

Kandidat koji ostvaruje prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama Ministarstva branitelja poveznica:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl.49.st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima ostvaruje se uz jednake uvjete.

Pisane prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se poštom ili neposredno na adresu:

Osnovna škola „Josip Kozarac“, Braće Banas 2, 31424 Josipovac Punitovački, s naznakom: “Natječaj za učitelja/icu razredne nastave“.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Osnovnoj školi „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački, da se njegovi osobni podaci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku, te čuvaju u svrhu provođenja javnog natječaja za zapošljavanje.

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku trideset (30) dana od donošenja odluke o izboru na web stranici škole na poveznici: http://www.os-jkozarac-josipovac-punitovacki.skole.hr

OSNOVNA ŠKOLA „JOSIP KOZARAC“,

JOSIPOVAC PUNITOVAČKI

KLASA: 112-01/24-01/15

URBROJ: 2121-21-01-24-01

Josipovac Punitovački, 7. ožujka 2024.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački i na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 7. ožujka 2024. i traje do 15. ožujka 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA JOSIP KOZARAC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak:  B. Banas 2, 31424 Josipovac Punitovački

Zamolba: B. Banas 2, 31424 Josipovac Punitovački

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469017.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.