Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Vedoucí Směny Prodejna Pepco, Prodavači Smíšeného Zboží

Contrato de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Plzeňský kraj (República Checa)

Vedoucí Směny Prodejna Pepco, Prodavači Smíšeného Zboží

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách › Prodavači v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: pracepepco.eu

Administrativní a ekonomické znalosti, zkušenost s vedením lidí

Náplň práce:

o samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)

· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne, reporting

· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování

· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen

· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby

· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

· příprava prodejny na pravidelnou inventuru

· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu

o dvousložkový plat (fix prémie)

o slevy na zaměstnanecké nákupy

o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání

o flexibilní pracovní doba

o stravenky v nadstandardní hodnotě

Región: Plzeňský kraj.

Ver 39 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: PEPCO Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. ŽIVOTOPIS. E-mail: pracepepco.eu . Adresa: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00  Praha 4.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 140 00; Dirección: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4
  • Correo electrónico: pracepepco.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:28359800761.

Ver las 449 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.