Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de secretaría > Vedoucí Týmu, Vedoucí úředníků V Logistice

Vedoucí týmu, Vedoucí úředníků v logistice. Karlovarský kraj

Trabajo de Supervisores de secretaría en Karlovarský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Vedoucí administrativních agend.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Cheb.

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.

Pracovní doba: 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h.

Náplň práce: vést a podporovat jednotlivce a tým v dodržování standardů bezpečnosti práce a pomáhat se snižováním nebo odstraňováním bezpečnostních rizik, připravit a provádět předání směny, spolupracovat s vedoucím směny na revizích a úpravách dokumentů Standardní operační postupy a Pracovní instrukce platných pro danou oblast odpovědnosti, průběžně aktualizovat o nové poznatky (vylepšení, odchylky od standardu) získané v provozu.

Požadujeme: zkušenosti s vedením lidí, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost (hledáme kolegu/kolegyni, na kterého/kterou se celý tým může spolehnout), komunikativnost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: stravenky v hodnotě á 90,- Kč plně hrazené, 25 dnů dovolené.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Chebu (dle předchozí domluvy) !!!

Región: Karlovarský kraj.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 27.

Empleador: DHL Solutions k.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Markéta Lacinová. Tel.: +420 725 627 293. E-mail: marketa.lacinovadhl.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 627 293
  • Correo electrónico: marketa.lacinovadhl.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:27666980783.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría ofertadas.