Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Viši/a Voditelj/ica Projekta (senior Project Manager)

Contrato en Croacia de Economistas

Viši/a Voditelj/ica Projekta (senior Project Manager)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo pouzdanu osobu s iskustvom u izradi projektnih prijedloga i provedbi projekata financiranih iz EU fondova.

Opis posla:

Priprema i provedba EU projekata

-analiza prihvatljivosti prijavitelja za natječaje

-izrada prijavnog obrasca, investicijske studije/poslovnog plana te ostale popratne dokumentacije za prijavu projekata

-provedba postupaka nabave za neobveznike zakona o javnoj nabavi, NOJN

-izrada i prikupljanje dokumentacije vezano uz različite faze provedbe projekata (evidencije, izvješća, zapisnici, dokumentacija vezana za provedbu postupaka nabave i izvršenje sklopljenih ugovora o nabavi te ostala relevantna dokumentacija…)

-izrada Zahtjeva za nadoknadom sredstava, ZNS

-pomoć klijentima u snalaženju sa složenim zahtjevima usklađenosti te pridržavanja EU propisa i smjernica tijekom životnog ciklusa projekta

-komunikacija i suradnja s klijentima te nadležnim tijelima

Uvjeti/prednosti:

- VSS (prednost: financije, računovodstvo, analiza i poslovno planiranje)

- 2 i više godina relevantnog radnog iskustva

- napredno znanje MS office paketa

- sposobnost jasnog i konciznog pismenog i usmenog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku

- sposobnost analitičkog razmišljanja i naprednog istraživanja

- poznavanje sustava državnih potpora i potpora male vrijednosti - prednost

- pedantnost, sistematičnost i poznavanje rokova

- certifikat iz javne nabave - prednost

- samostalnost u radu

- visoka razina pismenosti i odlične komunikacijske sposobnosti

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: AVIANO consulting d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infoaviano-consulting.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490972.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.