Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Gerentes de restaurantes > Voditelj/ica Restorana

Vacantes de Gerentes de restaurantes en Croacia

Voditelj/ica Restorana

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes.

Traducción de la profesión: Managers › Hospitality, retail and other services managers › Hotel and restaurant managers › Restaurant managers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Residence grupa započela je kao mala obiteljska tvrtka 2018. godine, a danas se ponosimo lancem hotela, restorana, caffe barova, spa-wellness i fitness centrom te pubom i brojimo 4 hotela u Zagrebu i Vodicama u kategorijama od 3 i 4 zvjezdice (https://www.posao.hr/tvrtka/super-igra d-o-o-residence-grupa/).

Sve naše ugostiteljske objekte krasi raznolikost, upečatljivi interijeri i moderni dizajn, tradicija uspješnog hotelskog poslovanja, konstantna kvaliteta, veličina smještajnih i kongresnih kapaciteta kao i visoka razina personalizirane i profesionalne usluge. Uvijek težimo zadovoljstvu pruženom uslugom, koja se ne temelji samo na smještaju, već na cjelovitom doživljaju boravka u našim hotelima.

Hotel Diplomat 4* se može pohvaliti jednom od najboljih lokacija u gradu Zagrebu. Smješten je u mirnom, poslovnom kvartu, udaljen svega oko 5,4 km od centra grada. Ovim putem zapošljavamo Voditelja restorana (m/ž) koji će nam svojim iskustvom i organizacijskim vještinama pomoći da našim gostima pružimo još bolje iskustvo.

Opis posla:

- organiziranje rada odjela i usmjeravanje tima

- osiguravanje visokog standarda restorana uz najviši stupanj uslužnosti prema gostima i postojano visok moral suradnika

- skrb za pravovremenu opskrbu i stanje zaliha

- briga za opremu i održavanje iste kao i cjelokupni vizualni dojam i prezentiranje u skladu s imidžem poslodavca

- vođenje propisane dokumentacije i osiguravanje zadanih standarada u ugostiteljstvu

- sudjelovanje u financijskom planiranju i odgovornost za financijski rezultat odjela.

Posebne pogodnosti:

Ključ našeg uspjeha su naši zaposlenici koji svakom gostu pristupaju upravo onako kako bi pristupili gostu u vlastitom domu. Bez obzira radi li se o recepciji ili konobaru, usputnom kontaktu sa sobaricom ili onom malom detalju koji gost primjeti na tanjuru ili u besprijekorno čistoj posteljini to je ona razlika zbog koje nam se gosti uvijek vraćaju.

Raditi za Residence grupu naravno znači da ćemo cijeniti i Vaše obrazovanje i Vaše iskustvo, ali više od toga cijenit ćemo Vaš pristup našem gostu, jer oni su u jednakoj mjeri naši koliko su i osobno tvoji gosti.

Hotel Diplomat ponosi se svojim uigranim timom i radnom okolinom u kojoj se prepoznaje i cijeni marljiv i motiviran zaposlenik. U naš tim najbolje će se uklopiti osoba koja je kolegijalna, postojana i uvijek spremna naučiti više.

Nudimo cijelogodišnji posao u stabilnom radnom kolektivu i mogućnost učenja i napredovanja.

Znanja i kvalifikacije:

- VSS ugostiteljskog, turističkog ili hotelijerskog usmjerenja ili usporedivo radno iskustvo

- minimalno 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima

- nužno je poznavanje engleskog jezika, a poznavanje drugih jezika smatrat će se prednošću

- organizacijske vještine i sposobnost motiviranja suradnika

- u naš tim nabolje će se uklopiti osoba koja je timski igrač i ima istančan osjećaj za gostoprimstvo

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: VISIO PULS d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452257.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes ofertadas.