Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Voditelj Prodaje (m/ž)

VODITELJ PRODAJE (M/Ž). Croacia

Búsqueda en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Velinac d.o.o. je vodeće poduzeće specijalizirano za proizvodnju i trgovinu uredskim namještajem, te je više od tri desetljeća prisutno na domaćem i stranom tržištu. Jasna poslovna politika, proizvodno-prodajna i marketinška strategija osigurale su tvrtki visok stupanj ugleda i pouzdanosti na tržištu.

S ciljem jačanja tima i nastavka ekspanzije na domaćem, ali i stranom tržištu, pozivamo vas da se pridružite našem uspješnom timu na radnom mjestu:

Voditelj prodaje (m/ž).

Opis aktivnosti i zadataka:

- osobni kontakti i razgovori s postojećim i potencijalnim domaćim i inozemnim kupcima, ugovaranje uvjeta suradnje u dogovoru s Direktorom prodaje

- briga o rasporedu poslova po djelatnicima i izvršenju zadanih rokova

- komunikacija s Nabavom i SDM-om u vezi osiguranja kupcima ponuđenih rokova

- izrada ponuda kupcima na osnovu cjenika i uvjeta prodaje

- praćenje tržišnih aktivnosti i prepoznavanje poslovnih prilika

- vođenje operativnih poslova i provođenje odluka o uvjetima prodaje, predlaganje prilagođavanja tih uvjeta pojedinim kupcima i konkretnim ponudama

- oglašavanje, izlaganje na sajmovima te organizacija prodaje

- analiza prodaje po ponudama i artiklima (mjesečna, godišnja)

- predlaganje izmjene prodajnih uvjeta

- ostali poslovi povezani s prodajom u užem i širem smislu

- uska suradnja s Direktorom prodaje

Od kandidata očekujemo:

- VŠS/VSS ekonomskog ili srodnog smjera

- izvrsno poznavanje rada u programima Microsoft Office paketa (Word, Excel, Outlook)

- sposobnosti praktičnog rješavanja problema uz visoku razinu samostalnosti, posvećenosti i odgovornosti prema poslu

- pouzdanost i komunikativnost

- prednost poznavanje ERP sustava Navision (Microsoft Dynamics NAV)

Nudimo povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću i mogućnost osobnog napredovanja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VELINAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaovelinac.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2479307.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.