Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Vodje Montaže Ali Monter - M/ž

VODJE MONTAŽE ALI MONTER - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Ofertas de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Descripción de la oferta de trabajo:

MONTERJI IN SERVISERJI KLIMATSKIH IN HLADILNIH NAPRAV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ZARADI POVEČANEGA OBSEGA DEL, ZAPOSLIMO VODJE MONTAŽE IN MONTERJE ENERGETSKIH SISTEMOV OGREVANJA, HLAJENJA IN PREZRAČEVANA. ŽELENE SO VEČ LETNE IZKUŠNJE IZVAJANJA MONTAŽE.  NUDIMO UREJENO IN STABILNO DELOVNO OKOLJE IN STIMULATIVNO PLAČILO., Zaradi povečanega obsega del, vabimo nove IZKUŠENE sodelavce, da se pridružijo ekipi 20 zaposlenih na delovna mesta monter ali vodja montaže na področju montaže energetskih sistemov ogrevanja, hlajenja in prezračevanja.

Nudimo stabilno in urejeno delovno okolje, zelo konkurenčno plačilo in udeležbo zaposlenih pri delitvi dobička. kontakt: 041 618 240 ali franciensi.si , gibljiv/nestalen urnik

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ENSI ENERGETSKI SISTEMI IN INŽINIRING D.O.O., PETELINJEK 43, 8000 NOVO MESTO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PAVLIN FRANCI
Contact Phone: 041 618 240
Contact Email: franciensi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PD70044.