Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Vodoinstalater/ka I

Ofertas de empleo en Croacia de Fontaneros e instaladores de tuberías

Vodoinstalater/ka I

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building finishers and related trades workers › Plumbers and pipe fitters.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPSI I POPIS POSLOVA I RADNIH ZADATAKA

-U skladu s dnevnim rasporedom vrši sve popravke na vodovodnoj mreži i javnom odvodnom sustavu;

-Vrši zaduživanje materijala i alata potrebnog za izvršenje poslova prema radnim nalozima, a nakon izvršenih poslova vrši njihovo razduživanje;

-Radi na održavanju zasunskih komora, održava ih u čistom i ispravnom stanju te vrši izmjenu zasuna;

-Vrši montažerske radove kod priključaka na vodovodnu mrežu, a sve potrebne podatke upisuje u radni nalog;

-Popunjava radni nalog za sve izvršene poslove uz obvezno potpisivanje radnog naloga od strane korisnika usluge;

-Vrši izmjenu vodomjera (s blombiranjem) zbog njihovog oštećenja, kao i izmjenu vodomjera u sklopu tekućeg održavanja, te prilikom toga popunjava radni nalog

-Vrši kontrolu i blombiranje ventila kod vodomjera;

-Radi s muljnim crpkama na ispumpavanju vode;

-Po potrebi vrši iskop i zatrpavanje zemljom mjesta na kojima su izvršeni popravci na vodovodnoj i kanalizacijskoj mreži te osigurava oznakama mjesto izvođenja radova;

-Za vrijeme dežurstva i pripravnosti vrši interventne popravke kvarova na vodovodnoj i kanalizacijskoj mreži, a sve potrebne elemente unosi u službenu knjigu;

-O svim većim kvarovima obavještava neposrednog rukovoditelja;

-Za vrijeme dežurstva pomaže rukovaocu crpne stanice prilikom instaliranja boca sa klorom za potrebe dezinfekcije vode, a ukoliko to omogućuje raspored rada pomaže u košnji trave;

-Svakodnevno vrši preglede servisnih vozila i održava ih u čistom i ispravnom stanju;

-Svakodnevno popunjava putne naloge vozila s upisivanjem korisnika vozila, prijeđene kilometraže, utroška radnog vremena, a popunjene putne naloge svakodnevno predaje referentu crpne stanice, vodovodne i kanalizacijske mreže;

-Po potrebi zamjenjuje rukovaoca crpne stanice;

-Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

KANDIDATI SU DUŽNI UZ PRIJAVU NA NATJEČAJ DOSTAVITI SLIJEDEĆE DOKUMENTE:

- zamolbu koja obvezno mora sadržavati ime i prezime, datum rođenja, adresu stanovanja i kontakt telefon, e-mail,

- životopis,

- presliku osobne iskaznice ili domovnice,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

- vozačku dozvolu, preslika,

- elektronički zapis o podacima evidentiranim u bazi Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili

potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji,

- potvrdu da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, odnosno da kandidat nije osuđen za kazneno djelo; izvornik ne stariji od 6 mjeseci.

Na javni natječaj mogu se javiti osobe obaju spolova, pod ravnopravnim uvjetima, a izrazi koje se u natječaju koriste u muškom rodu upotrijebljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: Ako pristupnik ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju je:

Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj, kao i dokumentacije dostavljene prijavom u svrhu odabira kandidata i privolu na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja kandidatima, a uključuje ime i prezime kandidata i struku.

Natječaj se objavljuje na službenoj stranici https://virkom.hr/ i stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijavu na natječaj kandidati moraju dostaviti na adresu Poslodavca:

VIRKOM d.o.o., Kralja Petra Krešimira IV 30, 33000 Virovitica,

s naznakom Natječaj za radno mjesto: Vodoinstalater

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

PRAVA KOJA ZADRŽAVA POSLODAVAC

Poslodavac zadržava pravo izbora u uži krug natječaja između više kandidata koji ispunjavanju uvjete za zasnivanje radnog odnosa. Poslodavac zadržava pravo obaviti testiranje i razgovor s kandidatima. Poslodavac zadržava pravo poništiti natječaj ili ne prihvatiti niti jednu ponudu.

Obavijest o izboru kandidata, o poništenju natječaja ili neprihvaćanju niti jedne ponude, bit će objavljana na službenim stranicama https://virkom.hr/natjecaji-za-radna-mjesta/, te se smatra da je objavaom izvršena dostava kandidatima o rezultatima natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VIRKOM d.o.o..

OsobniDolazak: Virkom d.o.o., Kralja Petra Krešimira IV 30, 33000

Zamolba: Virkom d.o.o., Kralja Petra Krešimira IV 30, 33000

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457010.

Ver las 203 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.