Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Voznik - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

VOZNIK - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Gorenjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

VOZNIKI TEŽKIH TOVORNJAKOV IN VLAČILCEV, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VOŽNJA VOZIL; UPRAVLJANJE Z AVTODVIGALI, HIDRAVLIČNIMI KOŠARAMI IN DRUGO MEHANIZACIJO; PRANJE, ČIŠČENJE IN OPRAVLJANJE VZDRŽEVALNIH DEL IN POPRAVIL VOZNEGA PARKA; OPRAVLJANJE

OPERATIVNIH NALOG V ZVEZI S TEHNIČNIMI PREGLEDI IN REGISTRACIJAMI; UREJANJE IN VZDRŽEVANJE DELOVNEGA OKOLJA TER OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI., Od vas pričakujemo: opravljen NPK s kodo 95, Zaželeno je tudi: opravljen izpit za prevoz nevarnega blaga, opravljen izpit za delo z motorno žago, opravljen izpit za voznik viličarja, opravljen izpit za delo s hidravlično dvižno avtokošaro, opravljen izpit za delo s kamionskim hidravličnim dvigalom ter znanje s področja upravljanja avtodvigala. Poleg navedenega od vas pričakujemo zavzetost in motivacijo za delo, pripravljenost za sodelovanje in prevzemanje odgovornosti, prizadevanje za odličnost, strokovnost in kakovost, prijaznost ter odprtost do sodelavcev in strank, pozitiven odnos do sprememb ter sveže ideje in energijo. Izbrani kandidat, ki ne bo imel opravljenih pričakovanih in zaželenih izpitov, bo te moral opraviti v roku enega leta od sklenitve delovnega razmerja. Ponujamo vam: urejeno delovno okolje, možnost stalnega izpopolnjevanja in napredovanja. Z izbranim kandidatom/-ko bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas 1 leta s polnim delovnim časom, Po izteku pogodbe za določen čas, možnost sklenitve nove pogodbe.  Ponudbo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev oddajte na povezavi Zaposlitveni vprašalnik | Elektro Gorenjska (elektro-gorenjska.si). Lahko jo tudi natisnete in skupaj z dokazili pošljite na naslov: Elektro Gorenjska, d. d., Ulica Mirka Vadnova 3a, 4000 Kranj s pripisom: »za razpis – VOZNIK«. Obravnavali bomo prijave, ki bodo prispele pravočasno.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 302 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b, c, ce.

Empleador: ELEKTRO GORENJSKA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D., Ulica Mirka Vadnova 3 A, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JAMNIK MAŠA
Contact Phone: 04 208 36 44
Contact Email: kadrovska.sluzbaelektro-gorenjska.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF64379.