Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Fisioterapeutas > Wellness Terapeut/kinja

WELLNESS TERAPEUT/KINJA. Croacia

Oferta de Fisioterapeutas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Potrebna znanja vještine i iskustvo:

  • poželjno 1 godina radnog iskustva na poziciji wellness terapeuta
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • komunikativnost, ljubaznost, usmjerenost na gosta

Područja odgovornosti:

  • prima i ispraća klijente, pruža informacije o uslugama wellness centra
  • promovira i prodaje proizvode i usluge wellness centra
  • vodi rezervacije, obavlja naplatu i sudjeluje u kreiranju ponuda
  • vrši wellness i beauty tretmane iz ponude wellness centra
  • stvara i održava atmosferu wellness centra, prima i rješava jednostavne reklamacije gostiju
  • kontrolira i održava čistoću i opremljenost svih prostora wellness centra
  • Odgovoran je za ispravnost, održavanje i pravilno rukovanje osnovnim sredstvima i sitnim inventarom wellness centra

Uvjeti zaposlenja:

  • primanja u top sezoni od 1000€
  • mogućnost sezonskog ili cjelogodišnjeg zapošljavanja
  • nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac i program Valamar +3
  • smještaj i topli obroci na teret poslodavca
  • rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • edukacije i specijalističke obuke

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Valamar Riviera d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453164.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.