Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/ica-pralja (m/ž)

Trabajos de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

čistač/ica-pralja (m/ž)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ugovor o radu zasniva na neodređeno vrijeme na puno radno vrijeme uz uvjet probnog rada od šest mjeseci.

Uvjeti:

1.Osnovnoškolsko obrazovanje

Radni odnos ne može zasnovati osoba kod koje postoje zapreke iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi (Narodne novine 18/2022, 46/22, 119/22, 71/23).

Kandidati su dužni dostaviti prijavu na natječaj te potrebne dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja za točke: (svjedodžbu, elektronički zapis o stažu osiguranja i sl.), dokazi se dostavljaju u originalu ili ovjerenom prijepisu, te potvrdu da se protiv njih ne vodi postupak za kazneno djelo koje kao zapreku propisuje članak 261. st. 1. t. 4. Zakona o socijalnoj skrbi.

Podatke da kandidat nije osuđen za kaznena djela i prekršaje propisane člankom 261. Zakona o socijalnoj skrbi po službenoj dužnosti pribavlja poslodavac.

Osobe koje imaju prednost pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19), Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te Zakon o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužne su, pored dokaza kojima dokazuju ispunjavanje uvjeta ovog natječaja, dostaviti i propisanu dokumentaciju kojom dokazuju prednost pri zapošljavanju koja je određena navedenim posebnim zakonima.

Potrebna dokumentacija za dokazivanje prednosti temeljem Zakona o hrvatskim branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedena je na stranicama Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/

Potrebna dokumentacija za dokazivanje prednosti temeljem Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, navedena je na stranicama Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/

Poslodavac može provesti testiranje kandidata.

Rok za natječaj iznosi osam dana od dana objave u Narodnim novinama.

Zakašnjele prijave, kao i prijave bez tražene dokumentacije neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem poštom te putem e-maila.

Mole se kandidati da uz prijavu i životopis navedu e-mail adresu i broj mobitela, kako bi ih se na taj način moglo pozvati na razgovor odnosno testiranje odnosno kontaktirati.

Prijave se dostavljaju na adresu: Centar za rehabilitaciju Silver, Zagreb, Štefanovec 34, s naznakom: Za natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Centar za rehabilitaciju SILVER.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Štefanovec 34, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453713.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.