Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/ica / Spremač/ica

ČISTAČ/ICA / SPREMAČ/ICA. Croacia

Trabajos de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

1.Radno mjesto čistač/ spremač (m/ ž) s radnim mjestom u Zavodu za sudsku medicinu i krimnalistiku Medicinskog fakulteta Sveuičilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od jednog (1) mjeseca.

Uvjeti:

•završena osmogodišnja škola

•kandidat ne smije imati averziju prema mrtvim tijelima

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

•zamolba

•životopis

•preslika domovnice ili izvadak iz aplikacije e-građani

•dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj dostaviti dokumentaciju prema zakonu koji uređuje prava hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, odnosno pozvati se na to pravo prema drugim propisima i ima prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Nepravovremene, nepotpune i nepotpisane ponude, odnosno ponude bez preslika te bez traženih dokumenata neće se uzimati u obzir.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe obaju spolova.

Preslike traženih dokumenata ostaju u arhivi Medicinskog fakulteta te se ne vraćaju pristupnicima.

Prijave s dokumentacijom predaju se isključivo preporučenom poštom, u roku 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu:

Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet, Zagreb, Šalata 3, s naznakom:

»Za natječaj – ne otvaraj« (potrebno je upisati redni broj i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava).

Odluka o izboru bit će objavljena na mrežnoj stranici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Medicinski fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Šalata

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471459.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.