Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Rukovatelj/ica Sušare-vatrogasnom Centralom

Búsqueda en Croacia de Técnicos en ingeniería mecánica

Rukovatelj/ica Sušare-vatrogasnom Centralom

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

• Rukovanje postrojenjem za pripremu iverja prema tehničkim uputama i zadanim parametrima za sušenje

• Kontrola sušenja iverja s obzirom na kvalitetu i kvantitetu

• Redovita provjera i kontrola vlage iverja tijekom sušenja

• Vođenje izvještaja o procesu sušenja i evidentiranje zastoja na postrojenju

• Tijekom zastoja ili potrebnih remonta, vršenje čišćenja dijelova postrojenja

Kvalifikacije:

• SSS – četverogodišnji nastavni program, srednja tehnička škola strojarskog, brodarskog, elektrotehničkog, kemijsko-tehnološkog ili rudarsko-geološko-naftnog usmjerenja, s najmanje jednom godinom radnog iskustva u struci

• SSS - trogodišnji program industrijske tehničke ili obrtničke škole, prema obrazovnom programu strojarskog, elektrotehničkog ili kemijsko-tehnološkog usmjerenja, s najmanje tri godine radnog iskustva u struci

• Iskustvo u radu s sušarama ili sličnim postrojenjima je prednost

• Razumijevanje Zakona o zaštiti na radu i Zakona o zaštiti od požara

• Odgovornost, pažljivost i spremnost na timski rad

• Visoka razina odgovornosti prema radnom mjestu i sigurnosti

Ponuda:

• Stalno zaposlenje s probnim rokom

• Atraktivna i konkurentska plaća

• Mogućnost napredovanja i usavršavanja kroz različite obuke

• Rad u modernom i opremljenom radnom okruženju

• Povoljni uvjeti rada i beneficije za zaposlenike

Ako ste spremni prihvatiti izazov i postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite svoj životopis na kadrovskakronospan.hr

Molimo vas da naznačite naziv radnom mjesta „RUKOVATELJ SUŠARE- VATROGASNOM CENTRALOM“ u naslovu e- pošte.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kronospan CRO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: kadrovskakronospan.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486208.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.