Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental > Sanitarni/a Inženjer/ka - Prvostupnik/ca Sanitarnog Inženjerstva-pripravnik/ca

Empleo de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental en Croacia

Sanitarni/a Inženjer/ka - Prvostupnik/ca Sanitarnog Inženjerstva-pripravnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Environmental and occupational health and hygiene professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti :  stručna sprema odgovarajućeg smjera, osoba prijavljena u evidenciji nezaposlenih pri  Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, bez evidentiranog radnog staža u struci.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni  priložiti :  zamolba, životopis, presliku diplome  o završenom obrazovanju,  elektronički zapis  Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji (ne stariji od dana objave natječaja), presliku osobne iskaznice ili rodnog lista, presliku domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 30 dana), potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti  (ne stariju od 30 dana).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21)  dužan je pored dokaza  o ispunjavanju traženih uvjeta  priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. istog Zakona – poveznica na internetsku stranicu  Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate  samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. istog Zakona-poveznica na internetsku stranicu  Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat  koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN  33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dužan je  pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o priznatom statusu, te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos,  te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN  157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužan je pored  dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 15 dana od objave natječaja pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i internetskoj stranici Zavoda za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije neposredno ili preporučenom pošiljkom na adresu: Zavod za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije, Matice hrvatske 15, 43000 Bjelovar, s naznakom „prijava na natječaj za zapošljavanje – pripravnik“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Matice hrvatske 15, 43000 Bjelovar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2478664.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.