Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental > Vss Sanitarni Inženjer / Inženjerka

VSS SANITARNI INŽENJER / INŽENJERKA. Croacia

Contrato de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Environmental and occupational health and hygiene professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Zakona o radu ( NN 93/14, 127/17, 98/19, 151/22 i 64/23), Zakona o zdravstvenoj zaštiti ( NN 100/18, 125/19,147/20, 119/22, 156/22 i 33/23), Pravilnika o radu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, dana 18.03.2024.godine donosim sljedeću:

  1. ODLUKU

o raspisivanju potrebe za jednog (1) izvršitelja VSS sanitarnog usmjerenja na neodređeno vrijeme za rad u Službi za epidemiologiju u Ispostavi Makarska temeljem suglasnosti Ministarstva zdravstva od 05.03.2024. g. klasa: 100-01/24-03/111, ur.br. 534-03-3-1/6-24-4.

Pored općih zakonskih uvjeta potrebno je ispuniti i posebne uvjete:

VSS diplomirani sanitarni inženjer

Položen stručni ispit

1 godina radnog iskustva

Vozačka dozvola B kategorije

Ravnopravno se mogu natjecati osobe oba spola.

Rok:

Prijave se podnose u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46, Split.

Rok za prijavu teče od dana objave u Narodnim novinama s napomenom „ VSS sanitarnog usmjerenja“

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa oglasit će se na web stranici Nastavnog zavoda, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i Narodnim novinama.

Nastavni zavod pridržava pravo obavljanja intervjua i testiranja kandidata.

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), dužni su svoju prednost dokazati, a sve u skladu sa čl.103 st.1. od točke a) do točke i) gore navedenog Zakona na način da uz prijavu prilože sve dokaze o ispunjenim uvjetima za ostvarivanje prava.

Prijava treba sadržavati životopis i dokaz o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: preslik domovnice, osobne iskaznice, potvrde o završenoj školi/fakultetu, dokaz o radnom stažu (potvrda hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), položeni stručni ispit, odobrenje (licenca) ugovor o radu/potvrdu poslodavca o obavljanju poslova te vozačka dozvola B kategorije.

Nastavni zavod pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti kao i dijela natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vukovarska 46, 21000 Split

Zamolba: Vukovarska 46, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479562.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.